Pejzaże na szkle – przykłady zastosowań

Pejzaże na szkle to ciekawy pomysł na wystrój nowoczesnych wnętrz. Sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu dodając mu elegancji i szyku. Można je wykorzystywać na wiele rożnych sposobów. Na przykład do frontów szaf przesuwnych lub szafek kuchennych oraz z powodzeniem mogą zastąpić glazurę dekoracyjną.

Widoki szklane – element frontów szaf

Świetny pomysł na oryginalne fronty nie tylko szaf przesuwnych ale również szafek kuchennych. Panele szklane można zrobić na zamówienie, wybierając dowolną grafikę. Różnego rodzaju pejzaże będą stanowiły ciekawą aranżację wystroju sypialni. Szklane fronty szafy przesuwnej z pięknym widokiem na morze z pewnością będą efektowne i eleganckie.

Natomiast fronty kuchennych szafek można wzbogacić o szklane motywy nawiązujące do gotowania i jedzenia, ale nie tylko. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Sprawdzą się również wiejskie widoki nawiązujące do tradycji, ale także ciekawe grafiki tekstowe. Możliwości jest naprawdę wiele.

Pejzaż na glazurze kuchennej czy kafelkach w łazience

Jest to nowoczesna dekoracja, którą można wykorzystywać na wile sposobów. Widoki pól uprawnych czy też łąk mogą być ciekawym pomysłem na glazurę pod blatem roboczym w kuchni. Z kolei pejzaż morski, czy kwiatowa grafika z powodzeniem sprawdzi się jako ozdobne kafelki nad wanną, bądź w kabinie prysznicowej. Pojedyncze panele szklane na przykład z grafiką kamieni, kwiatów, ale także tekstów czy grafiki będą stanowiły efektowne wstawki, nadając łazience niepowtarzalnego wyglądu.

Zastosowań paneli szklany jest na prawdę bardzo wiele. Wystarczy nieco wyobraźni by osiągnąć oryginalne wnętrza w swoim domu. , Panele powstają w technologi bezpośredniego drukowania na szkle. Są bardzo trwałe i nieprzemakalne, dlatego też nie trzeba obawiać się, że zaraz stracą swój urok.