Jak producent Indesit walczy o klienta? Modelem Eco Time IWD 61051!

W dzisiejszych czasach zakup urządzenia z segmentu AGD nie jest wcale sprawą prostą. Na dodatek mnogość różnych opcji absolutnie nie ułatwia nam końcowego wyboru. Kluczową sprawą jest jednak to, aby finalnie zakupić taki produkt, którego cena będzie jak najbardziej adekwatna do prezentowanej jakości. Czy jest to możliwe? Zapraszamy na krótki opis pralki Eco Time IWD 61051 producenta Indesit, która ma takie aspiracje.

Produkt ze średniej półki

Rozpoczynając opis tego modelu trzeba od razu zwrócić uwagę na jego cenę. Niecałe 800 złotych to z pewnością kwota dość niewygórowana szczególnie wtedy, gdy porównamy ją z tym co oferuje w tym zakresie konkurencja. Widać więc, że w tym przypadku producent Indesit celuje w odbiorców szukających wyposażenia ze średniej półki cenowej. Uczciwie trzeba jednak przyznać, iż taka strategia może być jak najbardziej skuteczna, gdyż jak pokazują prowadzone badania konsumenckie coraz większa ilość klientów sięga po produkty z tego właśnie segmentu.

Kilka ciekawostek w standardzie

W modelu Eco Time IWD 61051 produkcji Indesita oprócz tradycyjnych opcji znajdziemy również funkcje polegające na dodatkowym płukaniu ubrań czy też program, który powoduje minimalizację zagnieceń. W założeniach konstruktorów to drugie rozwiązanie ma pomóc nam podczas prasowania. Dodatkowo produkt wyposażono również w estetyczny i czytelny wyświetlacz LCD. 

Podsumowanie

Pralka Eco Time IWD 61051 producenta Indesit to z pewnością cios w towary konkurencji. Jak zwykle jednak to czy klienci będą wybierać ten właśnie model okaże się dopiero z czasem.