Podtynkowa czy natynkowa bateria bidetowa Grohe?

W Polsce bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się baterie bidetowe ścienne, które mogą występować w wersji natynkowej i podtynkowej. Aby wybrać odpowiednie rozwiązanie do swojej łazienki warto poznać zalety i wady poszczególnych modeli.

Co wybrać?

Podtynkowa bateria bidetowa Grohe jest ceniona przede wszystkim za rewelacyjne walory estetyczne. Wynika to oczywiście z tego, że wszystkie elementy montażowe znajdują się oczywiście w ścianie. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że są one niewidoczne podczas korzystania z łazienki. Największą wadą tego rozwiązania jest z kolei to, że do zamontowanej baterii dość ciężko się dostać w przypadku awarii. Niestety ewentualny koszt naprawy albo wymiany może drastycznie wzrosnąć. Natynkowa bateria bidetowa Grohe co prawda nie prezentuje się zbyt okazale, ale za to jest zdecydowanie łatwiejsza w codziennym użytkowaniu. Dostęp do poszczególnych części nie jest niczym ograniczony, dlatego też można błyskawicznie dokonać naprawy. Natynkowa bateria bidetowa Grohe doskonale sprawdzi się przede wszystkim w większych łazienkach. Wynika to oczywiście z tego, że wymaga ona większej przestrzeni przy montażu.

Czym wyróżniają się baterie bidetowe marki Grohe?

Nowoczesne baterie bidetowe Grohe charakteryzują się przede wszystkim eleganckim i bardzo atrakcyjnym wyglądem, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Do największych zalet należy zaliczyć także komfortowe użytkowanie oraz niespotykaną funkcjonalność. Głównym filarem marki Grohe jest niepowtarzalne wzornictwo. Niemiecki producent cały czas podąża za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też na bieżąco udoskonala swoje produkty. W szerokiej ofercie firmy Grohe można znaleźć rewelacyjne baterie bidetowe do nowoczesnych i klasycznych aranżacji wnętrz, takie jak w ekspercilazienek.pl. Godne polecenia są przede wszystkim luksusowe modele.