Chemia Karcher dla warsztatu samochodowego

Efektywna praca w warsztacie samochodowym wymaga częstego czyszczenia zarówno przestrzeni, w której wykonywane są naprawy samochodów, jak i różnego rodzaju części samochodowych, które są następnie montowane w naprawianych pojazdach. Chemia Karcher jest dobrym rozwiązaniem dla obydwu rodzajów czyszczenia.

Chemia Karcher do mycia warsztatu samochodowego

Chemia Karcher do urządzeń wysokociśnieniowych pozwala na usuwanie zabrudzeń ze wszystkich rodzajów powierzchni. Na rynku dostępne są produkty dedykowane firmy Karcher przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń z oleju i smaru, które znakomicie sprawdzą się w warsztacie samochodowym. W razie potrzeby można także zaopatrzyć się w środki o działaniu grzybobójczym, a także usuwającym kamień i rdzę. Po więcej zapraszam na stronę sklepu firmowego: https://erpixkarcher24.pl/121-chemia.

Chemia Karcher do mycia zaolejonych części

Środki chemiczne Karcher przeznaczone do mycia zaolejonych części zapewniają odpowiednią siłę czyszczenia, jednocześnie chroniąc czyszczone powierzchnie. W warsztacie samochodowym przyda się zasadowy proszek do odtłuszczania elementów odpornych na roztwory, jak np. silniki czy skrzynie biegów. Przydać się może także środek do fosforowania, który zapewnia ochronę antykorozyjną i przygotowuje odpowiedni podkład pod lakier. Chemia Karcher umożliwia także dokładne oczyszczenie rąk z olejów, smarów czy farb.