wanna z hydromasażem

Po ciężkim dniu każdemu należy się chwila relaksu. A nic nie relaksuje tak bardzo, jak przyjemna kąpiel z bąbelkami i aromatycznymi olejkami. Nie trzeba jednak wybierać się do SPA. Wystarczy wejść do łazienki i odkręcić wodę…

Wanna czy prysznic?

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy wolą prysznic i tych, którzy uwielbiają kąpiele w wannie. Kabiny prysznicowe mają tę zaletę, że zmieszczą się nawet w najmniejszej łazience. A szybki prysznic o poranku obudzi każdego śpiocha. I pozwala zaoszczędzić wodę. Zainstalowanie wanny wymaga większego metrażu, ale komfort kąpieli wynagrodzi  optyczne zmniejszenie łazienki. Luksus długich kąpieli skutecznie pozwala wypocząć i zapomnieć o trudach dnia. A poza tym – nic nie zastąpi relaksacyjnej sesji w pianie z książką w ręku albo z ulubioną muzyką. Wystarczy przypomnieć sobie scenę z filmu Preety Woman, w której Vivian leży w hotelowej wannie ze słuchawkami na uszach, by od razu nabrać ochoty na przyjemną kąpiel.

Jeśli wanna… to z hydromasażem

Wanna z hydromasażem to najlepsze rozwiązanie, by ukoić nerwy i rozluźnić mięśnie. Kąpiel w niej pozwala się odprężyć i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Sekretem skuteczności wanny hydromasażem jest możliwość regulacji strumienia wody i wyboru natrysku pod rożnymi kątami.  Dzięki specjalnym dyszom wbudowanym w ścianki wanny, każdego dnia możemy zafundować sobie prozdrowotny masaż – strumienie wody o odpowiednim ciśnieniu skierowane na wybrane partie ciała łagodzą ból i uśmierzają dolegliwości stawów. Dodatkowo wodny masaż  działa korzystnie na skórę, ujędrniając ją (skutecznie pozwala pozbyć się cellulitu) i niwelując oznaki starzenia. Kąpiel w wannie z hydromasażem wpływa również na polepszenie jakości snu, obniżenie ciśnienia i walkę z migrenami. Wystarczy regularne15 minut kąpieli dziennie, by zapomnieć o bólu kręgosłupa, barków czy problemach z zasypianiem.