Czy warto zdecydować się na ekspozytory łazienkowe?

Zgodnie z założeniem łazienka ma wpływać na różnorodne zmysły – wzrok, dotyk, węch. Dlatego także, prócz tradycyjnych akcesoriów łazienkowych, w propozycji wielu sklepów obecne są także tekstylia (ręczniki, chodniki) i dyfuzory zapachu. Dzięki nim dostajemy zestaw artykułów, jaki oddziałuje nie jedynie na design pomieszczenia, lecz także na jego charakter. By mieć pod ręką wszelkie akcesoria łazienkowe, należałoby zainwestować w ekspozytory łazienkowe.

Ekspozytory łazienkowe półkowe

Ekspozytory łazienkowe półkowe to wszystkie formy z półkami, jakie mają za zadanie trzymać w jednym miejscu wszystkie akcesoria poprzez dobrą prezentację. Dostępne są atrakcyjne wizualnie wieszaki z dodatkowym światłem oraz alternatywnymi grafikami poprzecznymi, dzięki czemu możemy dopasować ekspozytor do artykułu, jakie chcemy trzymać na ekspozytorze.

Ekspozytory półkowe można zaopatrzyć w światło ledowe czy RGB, stałe czy sterowane pilotem. Rozświetlane litery lub logo technologicznie nie stanowią najmniejszego kłopotu.

Zadbaj o wspaniałe otoczenie

Podstawową regułą przy doborze dodatków łazienkowych jest wybranie dobrej estetyki do kompozycji pomieszczenia i indywidualnych upodobań. Łazienka to miejsce, w jakim codziennie spędzamy większość własnego czasu, więc jej wygląd powinien działać na poprawę nastroju.

Należałoby natomiast zachować umiar, gdyż akcesoria mają uzupełniać aranżację, natomiast nie wywoływać poczucia nieładu oraz zatłoczenia. W wypadku zastosowania jednego odcienia w nadmiarze pomieszczenie może przytłaczać. Proste oraz surowe formy akcesoriów ze stali kwasoodpornej czy z chromowanym wykończeniem dobrze sprawdzą się do nowoczesnych łazienek.

Jakie akcesoria do wybranego wystroju łazienki – pomysły

Na szczęście propozycja rynkowa łazienkowych akcesoriów nadal się rozszerza. Pomysłowość projektantów pozwoli odnaleźć elementy dostosowane do niezwykle nawet oryginalnej wizji mieszkańców.

Możemy postawić na klasykę, dobierając akcesoria o prostej linii, zrobione wielokrotnie z eleganckiego metalu lub surowy, sterylny wręcz minimalizm, łączący metal z bezbarwnymi, szklanymi akcentami.