Przezroczysty stolik kawowy

Niebanalne, oryginalne wnętrze współczesnego domu może być równie przytulne, co wyłożona drewnem sypialnia, ale zdecydowanie bardziej stylowe. Jednokolorowa, gładka podłoga, na której stoi duża, wygodna kanapa z wielkimi poduszkami w kolorze czekoladowym potrzebują stolika. Na kawę.

Przezroczyste meble

nowoczesny szklany stolik kawowyStoliki kawowe nowoczesne nie muszą być bardzo skomplikowane w budowie, a wręcz ich prostota może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nowoczesne, niskie stoliki wykonane z niezwykle trwałego, odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego tworzą piękny, oryginalny mebel, który zachwyca wyjątkowym wyglądem, a zarazem tradycyjną praktycznością formy.

Przezroczysty stół może mieć finezyjny kształt, ale nie musi – jego urok polega na wyglądzie materiału, z którego jest stworzony. Przezroczyste tworzywo nie musi być koloru białego, na który wypada pierwsze skojarzenie związane z takim meblem – kolor może być naprawdę bardzo różny. Butelkowa zieleń lub przygaszona szarość świetnie wpiszą się w klimat industrialny, a krwista czerwień lub soczysty niebieski w minimalistyczne, dosyć surowe wnętrze. Żółty przejrzysty mebel ociepli wnętrze, a biały ochłodzi – przy zwiewnych, tiulowych firankach stworzy wyjątkowy, lekki, stylowy zestaw, który zachwyci każdego gościa i na pewno i właściciela nowoczesnego salonu z pomysłem.