Szafka na buty z siedziskiem, a gustowny wystrój przedpokoju

Przedpokój to istotna część mieszkania, która rzuca się w oczy bezpośrednio po wejściu do domu. Zatem każdy właściciel powinien zadbać o gustowne oraz funkcjonalne urządzenie tego pomieszczenia. 

Praktyczne i funkcjonalne meble do przedpokoju

Istotnym elementem każdego przedpokoju są szafki oraz regały na buty. Powinny one być praktyczne i funkcjonalne, bowiem wówczas pomagają nie tylko w utrzymaniu idealnego porządku, lecz także dekorują wnętrze. Niektóre dostępne na rynku meblarskim komody i szafki na obuwie są niezwykle pojemne, więc bez problemu można w nich schować obuwie na każdą porę roku.

Nowoczesne i praktyczne szafki z siedziskiem 

Meble do przedpokoju są dostępne w różnorodnych rodzajach oraz szerokiej gamie kolorystycznej. W ostatnim czasie oprócz tradycyjnych regałów, bardzo popularna jest szafka na buty z siedziskiem, nieco przypominająca ławkę. Mebel ten jest niezwykle funkcjonalny, bowiem podczas zmiany obuwia można na nim wygodnie usiąść. Ponadto większość modeli jest wyposażona dodatkowo w półki czy też koszyczki, w których można przechowywać środki do pielęgnacji butów.

Jak idealnie dopasować szafkę na buty do przedpokoju

Szafki na buty sprawdzają się nawet w niewielkim pomieszczeniu pod warunkiem, że tworzą spójność z resztą wystroju mieszkania. Podczas meblowania tego pomieszczenia warto szafkę na buty postawić obok innego, mniejszego mebla, gdyż wówczas różnica rozmiarów nie rzuca się mocno w oczy. Warto też pamiętać o wygospodarowaniu odpowiednio dużej przestrzeni przed szafką, aby nie blokować dostępu do niej oraz móc ją w pełni swobodnie otwierać.