W jakich pomieszczeniach sprawdzą się komody białe

Komody białe to klasyczne meble do każdego domu, bez względu na styl, w jakim utrzymane jest wnętrze. Oczywiście komody białe najbardziej kojarzą się ze stylem skandynawskim lub stylem nawiązującym na przykład do Prowansji, ale równie dobrze można umieścić je w domach urządzonych chociażby w stylu loftowym. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się komody białe z metalu.

Białe komody do sypialni

Piękna, prosta drewniana biała komoda to mebel wymarzony do każdej sypialni. Każda sypialnia naprawdę zyska mnóstwo stylu, jeżeli właśnie taka komoda stanie gdzieś, w którymś z kątów. Poza tym komody to najbardziej funkcjonalne meble do każdej sypialni, bo można na nich zorganizować sobie toaletkę lub dobrze uporządkować sobie rzeczy osobiste wewnątrz szuflad. W ten sposób z łatwością można zatem ułożyć bielizną lub biżuterię. Do szuflad wystarczy włożyć specjalne organizery, które można tak naprawdę kupić dosłownie za grosze. To gwarantuje doskonałą organizacje.

Biała komoda do przedpokoju

Biała komoda może być meblem doskonałym do przedpokoju lub pomieszczenia bardzo często nazywanego wiatrołapem. Właśnie tam bardzo potrzebny jest mebel do odłożenia na przykład odzieży wierzchniej czy czapek i rękawiczek. Komoda sprawdza się w tej roli perfekcyjnie. W szufladach można przechowywać na przykład parasolki oraz inne tego typu rzeczy, które zabiera się ze sobą na zewnątrz. Prosta, funkcjonalna biała komoda, będzie w tym pomieszczeniu również doskonałą ozdobą i urozmaici to raczej ascetycznie urządzone wnętrze.