Jak zaaranżować regał w formie drabiny

Ludzie nieustannie inspirują się skandynawskim stylem urządzania wnętrz. Ten sposób aranzowania przestrzeni podoba się praktycznie w całej Europie, co chwilę powstają modne meble nawiązujące właśnie do tej stylistyki. Ostatnimi czasy szalenie popularna jest na przykład półka w formie drabiny, która będzie idealna na przykład do łazienki lub jako mały regał na książki.

Regał drabina w łazience

drabina w formie meblaPuka przypominająca drabinę świetnie sprawdzi się na przykład do niewielkiej łazienki. Na poszczególnych stopniach owej półki drabina można bowiem poustawiać wiele różnych potrzebnych rzeczy, które są stosunkowo niewielkich rozmiarów i nie ważą wiele. Świetnie można tam zaaranżować zatem na przykład ręczniki, szklane pojemniczki na patyczki kosmetyczne albo waciki, a także inne kosmetyczne przybory. Do łazienki najlepiej wybrać półkę drabinę w kolorze białym. Jeżeli ktoś ma odrobinę umiejętności technicznych, może również zrobić sobie wieszak na ręczniki, który tak naprawdę będzie zwykłą drabinką zbitą z kijków znalezionych w lesie. To również świetne nawiązanie do stylu skandynawskiego.

Regał drabina jako półka na książki

Regał w formie drabiny Ragaba.pl sprawdzi się również jako półka na książki. Można na nim przechowywać na przykład aktualnie czytane pozycje, a regał ten umieścić na przykład w sypialni w okolicach łóżka. Poza książkami można tam poustawiać różne inne osobiste bibeloty, a także ozdoby takie jak na przykład pachnące świece albo wazonik ze świeżymi kwiatami. Taka półka drabina wygląda bardzo lekko i nowocześnie, świetnie będzie komponować się z innymi prostymi meblami utrzymanymi w stylu skandynawskim. Poza tym z pewnością uda się ją zmieścić nawet w niewielkiej sypialni, w której poza łóżkiem trudno już upchnąć jakiś inny większy mebel. Będzie tam zatem stanowiła piękny dodatek i urozmaici wystrój sypialni.