Nowoczesne łóżka do sypialni w stylu industrialnym

Każda sypialnia jest inna. Uzyskanie określonego stylu w głównej mierze determinowane jest wyborem łóżka, które przez swoją dużą powierzchnię okazuje się być zwykle największym i najbardziej istotnym meblem w sypialni. Nowoczesne łóżka do sypialni mogą wyglądać naprawdę różnie, a jednym z ich typów to te z metalowymi ramami.

Industrialna sypialnia

nowoczesne łóżko do sypialni

Ściana wyłożona czerwoną surową cegłą, pieczołowicie i dokładnie poprowadzona instalacja elektryczna po wierzchu ściany, ze starodawnymi włącznikami i gniazdkami to styl, do którego dużo osób wraca z ogromną przyjemnością. Wysokie na przynajmniej 3 m ściany, u których szczytu wiszą przestronne, jasne sufity tworzą idealną przestrzeń dla lekkich w wyrazie, ale ciężkim w rzeczywistości, dużych, charakterystycznych mebli.

Kute w zawijasy i wytworne wzory zagłówki i nogi łóżka tworzą zdecydowanie romantyczny nastrój nadający się do wnętrza prowansalskiego, ale nie do końca do surowego industrialu. Do surowego wnętrza nada się łóżko, którego stelaż stworzony jest z precyzyjnie dobranych, mocnych, stalowych rurek hydraulicznych – efekt osiągnięty po stworzeniu takiego mebla jest niesamowity i zasługuje na miejsce w każdej sypialni, w której ważny jest styl i charakterystyczny, mocny akcent. Dno łóżka metalowego musi być dokupione osobno, a rozmiar stelaża jest zwykle pasujący do standardowych wymiarów materacy dostępnych w sklepach stacjonarnych i internetowych.