Zaaranżuj swój salon z pomocą ław

Pomimo że w ostatnich latach prym w aranżacjach salonowych wiodą stoliki kawowe (w szczególności w pomieszczeniach o niewielkich metrażach), to jednak ławy wciąż są chętnie wybierane ze względu między innymi na swoją funkcjonalność i wygodę.

Ławy do salonu: co to jest?

ława do salonu ze sklepu edinos

Ławy to – wbrew nazwie – nie ławki służące do siedzenia, a po prostu stoły, które posiadają niższą wysokość w stosunku do klasycznych modeli. Najczęściej występują w formie prostokątnej, ale niejednokrotnie i w kształcie owalnym. Ławy są większe w stosunku do stolików kawowych.

Ławy najczęściej występują w kilku wersjach, to jest między innymi:
– podstawowej;
– rozkładanej;
– z regulowaną wysokością blatu;
– z innymi dodatkowymi funkcjami.

Ich wybór powinien być jednak podyktowany indywidualnymi preferencjami oraz potrzebami.

Dlaczego warto wybrać ławę do salonu?

Nie da się ukryć, że ławy do salonu takie jak te: www.edinos.pl/stoliki-lawy posiadają wiele zalet, za które są niemal uwielbiane przez liczne grono osób. Przede wszystkim wspomniane ławy doskonale są w stanie wkomponować się do niemal każdego wnętrza, zarówno domu, jak i mieszkania, w którym brakuje przestrzeni na zwykły, klasyczny stół. Oprócz tego, większość modeli posiada regulowaną wysokość, w związku z czym ława może szybko zamienić się w stolik kawowy o obniżonym blacie, bądź też stół do spożywania obiadów w gronie rodzinnym o blacie ustawionym na wyższym poziomie.

Ławy można także dobrać pod względem kolorystycznym i estetycznym do aranżacji wnętrza – do stylu klasycznego oraz nowoczesnego.